Půjčovní řád:

  1. Půjčovní řád se vztahuje na zapůjčené zboží (lyže, snowboardy, obuv, hole, vázání a jiné sportovní nářadí), které půjčuje firma zájemcům z řad jejich zákazníků.
  2. Během zapůjčení zákazník plně odpovídá za zapůjčené zboží. V případě, že toto je odcizeno, zničeno živlem či nehodou nebo jakkoli jinak poškozeno nad míru běžného opotřebení, zavazuje se zákazník uhradit firmě veškerou škodu takto na zboží vzniklou. Za účelem úhrady škody firma vybírá při zapůjčení zboží jistinu 1 000,- Kč za každý komplet, který se po vrácení nepoškozeného zboží vrací. Škodu stanoví zástupce firmy přebírající zpět zapůjčené zboží. Obuv je z hygienických důvodů nutno vracet vysušené. Za nevysušenou obuv je účtována částka 50,- Kč.
  3. Půjčovné se platí předem a je stanoveno za každý kalendářní den (den vydání a den vrácení se nepočítá, pokud je zboží vydáno odpoledne a vráceno dopoledne). Půjčovné se nevrací, i když zboží nebylo (z jakýchkoli důvodů) zákazníkem použito.
  4. Záloha za rezervaci činí 1 000,- Kč a vrací se pro zaplacení půjčovného. Při nevyzvednutí rezervovaného zboží z jakýchkoli důvodů záloha propadá.
  5. Zákazník musí před zapůjčením zboží prokázat totožnost dvěma průkazy s fotografií.
  6. Zákazník nesmí během zapůjčení zboží jakkoli upravovat, vyjma běžné manipulace (zapnutí – vypnutí vázání). Před vlastním zapůjčením firma na počkání vázání dle požadavků zákazníka seřídí.

Ceník půjčovného ZDE


DomůDomůKošík  

(prázdný)

Novinky

Nyní nemáme žádné novinky